1% Podatku dla MKS

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego ,,Roztocze” Narol zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe działalności naszego stowarzyszenia poprzez dobrowolne wpłaty 1% podatku przez Waszych pracowników. Corocznie każdy podatnik ma prawo do przekazania swojego jednego procenta na organizacje pożytku publicznego.

Nasz Klub dzięki współpracy z fundacją studencką ,, Młodzi Młodym” posiada możliwość by pieniądze trafiły na nasze konto. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wskazać nr organizacji pożytku publicznego:

KRS 0000270261 oraz dopisaćMKS Roztocze Narol,by pieniądze trafiły na działalność naszego Klubu.

W chwili obecnej w Klubie trenuje blisko 60 zawodników w trzech grupach wiekowych: orliki, juniorzy starsi oraz seniorzy.

Tylko pomoc finansowa ludzi życzliwych narolskiemu środowisku piłkarskiemu pomoże w rozwoju sportowych pasji młodych ludzi.

Zarząd Klubu