Inauguracja bez punktów!

W meczu inaugurującym rundę wiosenną nasz zespół przegrał z Pogonią-Sokół Lubaczów 1-0. Spotkanie zostało rozegrane w ciężkich warunkach na stadionie ze sztuczną murawą w Dachnowie. Kadra meczowa Roztocza liczyła zaledwie jedenastu zawodników. Za kartki z ostatniej kolejki rundy jesiennej musieli pauzować Paweł Bielec oraz Mateusz Gałka.

Jedyna bramka padła już w 4 minucie spotkania, gdy rzut karny wykorzystał Dawid Dyś. Nasz zespół jednak grał ambitnie i gdyby tylko udało się wykorzystać stworzone świetne sytuacje strzeleckie wynik byłby zapewne zupełnie inny... Spotkanie kończyliśmy grając w dziesięciu, gdyż boisko z podejrzeniem zwichnięcia ręki opuścił Maciej Zdybek.

Pogoń-Sokół Lubaczów - Roztocze Narol 1-0(1-0)
1-0 Dyś(4).

Pogoń-Sokół: Łakomy - Wójtowicz, Halejcio(75.Sopel), Hojdak(80.Świstak), Dyś(60.Dawid Polucha)Zając, Tworko, Małecki, Damian Polucha, Cisek, Batycki(66.Furgała).

Roztocze: Woś - Kogut, Zieliński, Przednowek, Maciejko, M.Wolańczyk, Zdybek, Banaś, Nisztuk, Cywka, Legeżyński.

Żółte kartki: Wójtowicz - Przednowek.

Zdjęcie: B.Wolanin.