Katastrofa w końcówce!

W zaległym spotkaniu 13 kolejki jarosławskiej Klasy Okręgowej nasz zespół przegrał w Piwodzie 4-1. Na przerwę Roztocze schodziło do szatni ze skromną zaliczką po trafieniu Andrzeja Zuchowskiego. O porażce zadecydowało ostatnie 20 minut meczu, w których Roztocze straciło cztery bramki.

Po tej porażce sytuacja w tabeli zrobiła się dramatyczna. Do bezpośrednio poprzedzającego nas zespołu z Kaszyc tracimy aż siedem oczek, do strefy bezpiecznej dającej utrzymanie osiem. Abstrahując gdyby mecze trwały kilkanaście minut krócej dorobek punktowy w tej rundzie byłby znacznie okazalszy... Następne spotkania o ligowe punkty dopiero na początku wiosny

Santos Piwoda - Roztocze Narol 4-1(0-1)
0-1 Zuchowski(40), 1-1 Gawura(75), 2-1 Gawura(77), 3-1 Skrzypek(88), 4-1 Skrzypek(92).

Santos: Tomas - Wysocki, Wojciechowski(60.D.Skrzypek), R.Skrzypek, D.Skrzypek, Pindak, Piliszko, Opic, Iwański, Harłacz(85.Błajda), Gawura.

Roztocze: Woś - Byra, Krupa, Przednowek, Gołębiowski, K.Wolańczyk, Chmielewski(75.Mazurkiewicz), Banaś, Cywka, Zuchowski, Gałka

Żółte kartki: Gawura, Piliszko, Opic - Gałka, Byra.

Czerwona kartka: Przednowek(70- za faul).