Kolejne zwycięstwo Roztocza!

W meczu trzeciej kolejki lubaczowskiej A-Klasy nasz zespół pokonał w Futorach zespół Błękitnych 4-1.
Po trzech seriach gier nadal pozostajemy na pozycji lidera wyprzedzając Granicznych Krowica lepszym stosunkiem bramkowym.

Pierwsza bramka padła w 19 minucie spotkania. Rzut rożny na dalszym słupku celnym strzałem tuż pod poprzeczkę zamknął Marcin Krupa dając prowadzenie naszej drużynie. W 31 minucie na 2-0 podwyższył Mateusz Gałka. Gdy wydawało się, że zejdziemy do szatni z dwubramkowym prowadzeniem gospodarze na dwie minuty przed gwizdkiem kończącym połowę zdobyli kontaktową bramkę strzałem w długi róg w sytuacji sam na sam z Mikołajem Sielewiczem.

W drugiej części spotkania bramki strzelało już tylko Roztocze. Najpierw w 62 minucie Maciej Zdybek oddał wydawałoby się niegroźny strzał z dystansu, lecz bramkarz Błękitnych fatalnie interweniował i piłka wpadła do bramki gospodarzy. Końcowy rezultat ustalił w 77 minucie Mateusz Gałka, który wykończył strzałem dośrodkowanie z rzutu wolnego.

Błękitni Futory - Roztocze Narol 1-4(1-2)
0-1 Krupa(19), 0-2 Gałka(31), 1-2 ?(43), 1-3 Zdybek(62), 1-4 Gałka(77).

Roztocze: Sielewicz - Byra, Krupa, Włoch(88.Vogelgezang), Bielec, Gmiterek, Zdybek, M.Wolańczyk(81.Zuchowski), Kumorek(46.Cywka), Nisztuk, Gałka.

Żółta kartka: Gałka.