Minimalna porażka z Santosem

Nie udał się rewanż piłkarzom Narola. Ponownie jak w rundzie jesiennej lepszy od naszej drużyny okazał się Santos Piwoda. Jedyna bramka meczu padła w drugiej części gry, a jej strzelcem był Grzegorz Olech, który skierował piłkę do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego... Porażka sprawiła, że do bezpiecznej strefy tabeli tracimy już 5 punktów. Za tydzień Roztocze czeka bardzo trudny mecz wyjazdowy do Kańczugi.

ROZTOCZE NAROL - SANTOS PIWODA 0:1(0:0)

0:1 Olech(69).

Roztocze: Woś - Bielec, B.Zdybek, Przednowek, K.Wolańczyk(73.Skalski), Sigłowy(77.M.Wolańczyk), Nisztuk(65.Adamaszek), Sosnowski, Mi.Banaś, Surowiec, Dmytruk.

Santos: P.Skrzypek - Gałan, Kr.Gawura(82.Półtorak), Iwański(87.Ka.Gawura), Niemczak(61.R.Skrzypek), Olech(75.Matyaszek), L.Opic, A.Opic, Piliszko, D.Skrzypek, D.Wysocki.

Żółte kartki: Kr.Gawura, D.Skrzypek.