Roztocze - Graniczni 2-1

W spotkaniu 10 kolejki lubaczowskiej A-Klasy nasz zespół pokonał na własnym stadionie Granicznych Krowica 2-1. Do przerwy Roztocze prowadziło 1-0 po golu Huberta Skalskiego. W drugiej połowie na 2-0 podwyższył Łukasz Czereczon, który dobił własny strzał z rzutu karnego. Było to już dziesiąte trafienie naszego napastnika w tym sezonie. Minutę później goście zdobyli kontaktową bramkę strzałem z rzutu wolnego. Więcej goli kibice już nie zobaczyli co sprawiło, że trzy punkty zainkasowała nasza drużyna co pozwoliło awansować na piątą pozycję.

ROZTOCZE NAROL - GRANICZNI KROWICA 2:1(1:0)
1:0 Skalski(28), 2:0 Czereczon(60), 2:1 Chomyszyn(61).

Roztocze: Wołczyk: K.Wolańczyk, Przednowek, Maciej Banaś, Gołębiowski, Bielec, M.Wolańczyk(B.Zdybek), Sosnowski, Skalski, Mirosław Banaś, Czereczon.

Graniczni: Zaremba - Burda, Chomyszyn, T.Furgała, Ivanyshyn, Kamiński, Kopciuch(46.P.Furgała), Kowaliszyn, Nizierski, Terech, Turchyn(46.Pukas).

Żółte kartki: Nizierski, T.Furgała, P.Furgała.