Roztocze - Leśnik 6-2

W derbach Gminy Narol Roztocze pewnie pokonało Leśnik Płazów 6-2. Przewaga Roztocza w pierwszej połowie była bardzo wyraźna, lecz do szatni obie drużyny schodziły mając na koncie po jednym trafieniu. W drugiej części spotkania gospodarze okazali się dużo bardziej skuteczni niż w pierwszych 45 minutach aplikując rywalom pięć goli. Obie bramki dla gości zdobył grający w poprzednim sezonie w naszych szeregach Daniel Sigłowy.

ROZTOCZE NAROL - LEŚNIK PŁAZÓW 6:2(1:1)
0:1 D.Sigłowy(28), 1:1 Czereczon(45+2), 2:1 K.Wolańczyk(52), 3:1 Sosnowski(63), 4:1 Sosnowski(70),
5:1 Czereczon(77), 5:2 D.Sigłowy(78), 6:2 Czereczon(87).

Roztocze: Wołczyk - K.Wolańczyk, Przednowek, Włoch, Gołębiowski, Bielec, M.Wolańczyk(75.Zuchowski), K.Vogelgezang(58.Sosnowski), Skalski, M.Zdybek, Czereczon.

Leśnik: M.Sigłowy - Bosiak, D.Bundyra, P.Bundyra, Kopczacki, Kostrzycki(35.Drozda), Mazur, D.Sigłowy, Sikora, P.Ważny, Żańczak(75.G.Ważny).

Żółte kartki: Zuchowski - Drozda, Mazur.