Roztocze - Start 2-1

W meczu dwudziestej kolejki lubaczowskiej A-Klasy Roztocze pokonało na własnym stadionie drużynę Startu Lisie Jamy 2-1. Nasz zespół pokazał piłkarski charakter odwracając losy spotkania na swoją korzyść. Mecz nie rozpoczął się najlepiej dla Narola, gdyż to goście objęli prowadzenie już po kwadransie gry. Niespełna dziesięć minut później wyrównał obchodzący 21-urodziny Kamil Sabal. Zwycięskie trafienie w końcówce spotkania zaliczył Łukasz Kielar.

ROZTOCZE NAROL - START LISIE JAMY 2:1(1:1)
0:1 Ł.Antonik(15), 1:1 Sabal(24), 2:1 Kielar(82).

Roztocze: Mateusz Zdybek - Radzimirski, Przednowek, Gołębiowski, M.Vogelgezang, Sigłowy(80.Ferenc), Bielec, Skalski, Sosnowski, Sabal(82.Zuchowski), Kielar.

Start: Antosz - Ł.Antonik, M.Antonik, Gelmuda, Grudowski, Klufas, Kubiszyn, Świstak, Szczybyło, Szularz, Szwed.

Żółte kartki: Kielar - M.Antonik.