Udana inauguracja. Roztocze liderem!

W meczu inaugurującym sezon 2018/19 nasz zespół pewnie pokonał Unie Łukawiec 4-0. Spotkanie zostało rozegrane w Wielkich Oczach, ze względu na odbywające się na stadionie w Łukawcu Gminne Dożynki. Wysokie zwycięstwo sprawiło, że po pierwszej kolejce zostaliśmy liderem rozgrywek lubaczowskiej A-Klasy.

Kibice zgromadzenie w niedzielne popołudnie na stadionie sportowym w Wielkich Oczach na bramkę musieli czekać do ostatniej minuty pierwszej połowy, kiedy to Mateusz Gałka z bliskiej odległości skierował głową piłkę do siatki gospodarzy. Asystę przy trafieniu zaliczył Dominik Kumorek, który wykorzystał błąd golkipera Unii. Wcześniej pomimo składnej gry Roztocza, nie potrafiliśmy wypracować dogodnej sytuacji do otworzenia wyniku oddając zbyt słabe strzały z dystansu lub tracąc piłkę w końcowej fazie jej rozegrania.

Zgoła odmiennie wyglądała sytuacja po zmianie stron. Już w 20 sekundzie po pierwszym gwizdku drugiej części gry bramkę po pięknym indywidualnym rajdzie zdobył Sebastian Nisztuk, mijając kilku rywali oraz bramkarza gospodarzy. W 67 minucie spotkania trzecią bramkę dla naszej drużyny strzałem z woleja zdobył grający trener Przemysław Wawryca, który na boisku pojawił się zaledwie siedem minut wcześniej. Końcowy wynik ustalił w 73 minucie Mateusz Gałka, dla którego było to drugie trafienie w spotkaniu.

Unia Łukawiec - Roztocze Narol 0-4(0-1)
0-1 Gałka(45), 0-2 Nisztuk(46), 0-3 Wawryca(67), 0-4 Gałka(73).

Roztocze: Sielewicz - Byra, Włoch(75.Krupa), K.Wolańczyk, Bielec(78.Zuchowski), Kumorek(67.Kogut), Zdybek, Gmiterek, Nisztuk, Wojdyło(60.Wawryca), Gałka(74.M.Wolańczyk).