Wysoka wygrana z Kisielowem

W meczu trzeciej kolejki jarosławskiej Klasy Okręgowej nasz zespół pokonał KS Kisielów-Pełnatycze 4-0.
Pierwsze punkty w sezonie bardo cieszą tym bardziej, że zdobyte po zeszłotygodniowym blamażu w Świętem.

W najbliższą środę nasz zespół rozegra spotkanie w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Przeciwnikiem jest dobrze znany z bezpośrednich spotkań z A-Klasy Start Lisie Jamy, który będzie gospodarzem tego meczu.

Roztocze Narol - KS Kisielów-Pełnatycze 4-0(3-0)
Zdybek(26), 2-0 Cywka(29), 3-0 Bundyra(31), 4-0 Gałka(88).

Roztocze: Bukała - K.Wolańczyk, Krupa, Zieliński, Przednowek(60.Gołębiowski), Bielec(85.Byra), Nisztuk(80.Mazurkiewicz), Zdybek, Banaś(75.Chmielewski), Cywka, Bundyra(55.Gałka).

KS: Bieniasz - Wilk, Taciuch, Świstalski, Stadnicki, Rychtyk, Maślanka(48.Cząstka), Lasek, Kramarski, Gujda(46.Ziembicki), Galiński(46.Podgórski).

Żółte kartki: Nisztuk - Kramarski, Rychtyk.

Pozostałe wyniki:
MKS Kańczuga - MKS Radymno 2-0