Bardzo dobra gra Orlików AMP w Przeworsku!

W sobotę kolejny turniej ligowy rozegrała kadra Orlików AMP Narol. Tym razem w Przeworsku spotkały się zespoły występujące w Okręgowej Lidze Orlika. Przedostatni turniej w tym sezonie chłopcy zagrali bardzo dobrze, zdobywając w pięciu meczach 11 punktów po trzech zwycięstwach i dwóch bezbramkowych remisach, zdobywając siedem goli i tracąc tylko jednego.

Na uwagę zasługuje fakt, że chłopcy dzień wcześniej, późną nocą wrócili z wycieczek szkolnych, a rano uczestniczyli w znacznej większości w powiatowych zawodach lekkoatletycznych. Mimo to swoją postawą zasługują na wielkie słowa uznania, tym bardziej, że mimo ogromnego zmęczenia dzielnie walczyli z SMS Jarosław, w zespole którego na tym turnieju zagrali chłopcy na co dzień występujący w lidze wojewódzkiej! Brawa należą się każdemu z zawodników, którzy pojechali do Przeworska.

Przeworsk (27.05.2018)
Skład AMP Narol (Orlik 2007):
Bartosz Ważny (Br) – Damian Brzyski, Bartosz Mazur (K), Kacper Gmiterek, Albert Ważny, Mateusz Mazurkiewicz, Dominik Lasota oraz Bartosz Mulak, Paweł Okruch, Łukasz Pudełko, Daniel Sobczak, Jakub Skalski.

Wyniki:
AMP Narol – TOP-9 Jarosław 3-1

GAP Zarzecze – AMP Narol 0-3

AMP Narol – SMS Jarosław 0-0

AMP Narol – Ursus Dachnów 1-0

Perfect Przeworsk – AMP Narol 0-0

Strzelcy bramek: Albert Ważny – dwie, Dominik Lasota – dwie, Kacper Gmiterek, Mateusz Mazurkiewicz, Paweł Okruch.

Ostatni turniej zaplanowany jest w Jarosławiu – 9 czerwca 2018 r.