DERBY DLA NAROLA

Drugi w tym sezonie derbowy pojedynek i drugie zwycięstwo. Nasza drużyna pewnie pokonała swoją imienniczkę z Rudy Różanieckiej 5-1. Do przerwy kibice obejrzeli tylko jedną bramkę autorstwa Dawida Surowca. Po zmianie stron niespodziewanie wyrównali goście, jednak długo się nie cieszyli się z wyniku remisowego, bowiem po raz kolejny w tym sezonie z rzutu wolnego bramkę zdobył Krystian Wolańczyk. Po godzinie gry gospodarze powiększyli prowadzenie za sprawą Marcina Włocha, który pewnie wykorzystał "jedenastkę" podyktowaną za faul na Hubercie Skalskim. Do końca meczu nasz zespół kontrolował przebieg spotkania zdobywając dwie kolejne bramki po strzałach Krzysztofa Sosnowskiego i Dawida Surowca.

ROZTOCZE NAROL - ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA 5:1(1:0)

1:0 Surowiec(34), 1:1 K.Ważny(51), 2:1 K.Wolańczyk(53), 3:1 Włoch(60-karny), 4:1 Sosnowski(65),
5:1 Surowiec(74).

Roztocze N: Wołczyk - K.Wolańczyk, Włoch, Przednowek, Gołębiowski - Skalski(70.Ferenc), M.Wolańczyk, K.Vogelgezang(65.Jankowski), Sosnowski, Surowiec, Czereczon(77.D.Gałka).

Roztocze R.R: Rozmus - Bartnicki(60.Rozner), Franus, Kopciuch, Kostek, Pata, Słotwiński(46.Urbaniak), Szwajka, Wasilewski(30.K.Ważny), M.Ważny(70.Kawka), P.Ważny.

Żółte kartki: Słotwiński, Franus, K.Ważny.