Festyn Piłkarski z Nadleśnictwem Narol

W dniu 3 maja na Stadionie Sportowym w Narolu rozegrany został Festyn Piłkarski z Nadleśnictwem Narol - Roztocze Cup 2019 pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Narol.

Impreza pomimo deszczowej pogody przebiegła sprawnie w przyjaznej atmosferze. Organizatorzy wraz z rodzicami przygotowali dla uczestników smażone kiełbaski, drobny poczęstunek, owoce, napoje, a także kawę i herbatę.

W turnieju wzięły udział drużyny: AMP Narol, Pogoń 96 Łaszczówka, GLKS Granica Lubycza Królewska, LKS Czarni Oleszyce, A.P. Kicker, LKS Szumy Susiec oraz AMP Orkan Bełżec podzielone na trzy kategorie wiekowe: rocznik 2013 i młodsi, 2011 i młodsi oraz 2010. Swoje mecze rozegrały także mamy podopiecznych.

Jako, że głównymi celami festynu było budowanie sportowych przyjaźni poprzez rywalizację, popularyzacja aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci i rodziców w szczególności mamy oraz propagowanie zdrowego stylu życia i przestrzeganie zasad "fair play" w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a akademia/klub pamiątkowy dyplom oraz puchar. Warto dodać ,że dla rocznika 2013 był to pierwszy turniej.

Wielkie słowa uznania i podziękowania dla wszystkich organizatorów i sponsorów:
Nadleśnictwa Narol - Nadleśniczego Janusza Skalskiego
Burmistrza Miasta i Gminy Narol - Grzegorza Dominika
GOK Narol - Gabrieli Kołodziej
Szczególne podziękowania dla Rodziców

Więcej zdjęć z turnieju będzie dostępnych na Facebookowym Fanpage'u  Akademii Młodego Piłkarza w Narolu
Adres: https://www.facebook.com/AMPNarol2016 Zapraszamy do polubienia profilu!