Inauguracja rundy wiosennej - Wyjazd do Pruchnika

Po ponad czteromiesięcznej przerwie ruszają rozgrywki jarosławskiej Klasy Okręgowej. Nasza drużyna w pierwszej kolejce rundy wiosennej zmierzy się w Pruchniku z miejscowym Startem. W dotychczas rozegranych piętnastu spotkaniach Pruchniczanie z dorobkiem 21 punktów zajmują dziewiątą pozycję w ligowej tabeli. Roztocze w rundzie jesiennej zgromadziło zaledwie 13 punktów i zajmuję przedostatnią lokatę. Zdecydowanym faworytem są gospodarze niedzielnego spotkania. Roztocze jeśli myśli o utrzymaniu musi w każdym spotkaniu zostawiać 100% sił na boisku i powiększać swój skromny dorobek punktowy. W jesiennym meczu obu drużyn na stadionie w Narolu padł remis 1-1.

START PRUCHNIK - ROZTOCZE NAROL - 22.03.2015r. godz.14:00(ul.Sportowa 1, Pruchnik)

W przerwie zimowej drużynę Roztocza opuściło dwóch bardzo wartościowych zawodników, Mateusz Cywka i Łukasz Mruk zdecydowali się na przenosiny do Pogoni Łaszczówka. Nasz zespół natomiast zasilili Mateusz Zdybek(Leśnik Płazów - wychowanek naszego klubu) grający na pozycji bramkarza oraz pomocnik Daniel Sigłowy(Leśnik Płazów - grający kiedyś w juniorach naszego klubu). Nieoficjalnie możemy także nadmienić, że do drużyny dołączy ukraiński napastnik, jednak czekamy na decyzję o wydaniu licencji na grę w polskich rozgrywkach ligowych.

EDIT: Do klubu dołączył również pomocnik Michał Nisztuk reprezentujący ostatnio barwy Horynieckiego Zdroju.

Zdjęcie: M.Tuczyn.