Kaszyce pokonane!

W meczu 23 kolejki jarosławskiej Klasy Okręgowej nasz zespół pokonał Biało-Czerwonych Kaszyce 4-1.
Teraz w terminarzu dwa ciężkie spotkania wyjazdowe kolejno do Hureczka i Pruchnika, które zweryfikują czy będziemy mieć szanse na utrzymanie w lidze.

Dzisiejszy mecz nie rozpoczął się najlepiej dla Roztocza, gdyż po 10 minutach goście objęli prowadzenie. Tuż przed przerwą strzałem z dystansu wyrównał Andrzej Zuchowski. Siedem minut po zmianie stron Mateusz Przednowek najprzytomniej zachował się w polu karnym rywala i wyprowadził nas na prowadzenie. Od tego momentu zarysowała się zdecydowana przewaga Roztocza. Kwadrans przed końcem na indywidualny rajd zdecydował się Sebastian Nisztuk, po którym obrońca przyjezdnych musiał ratować się faulem we własnym polu karnym. W rezultacie rzut karny pewnym strzałem od słupka wykorzystał Mateusz Gałka. Końcowy wynik spotkania strzałem głową w doliczonym czasie gry ustalił Maciej Zieliński.

Roztocze Narol - Biało-Czerowni Kaszyce 4-1(1-1)
0-1 Cyran(10), 1-1 Zuchowski(43), 2-1 Przednowek(52), 3-1 Gałka(75-karny), 4-1 Zieliński(91).

Roztocze: Woś - Byra, Przednowek(82.Vogelgezang), Zieliński, Maciejko(27.Chmielewski), Krupa, Zdybek, Nisztuk, Zuchowski(90.Kogut), Cywka, Gałka(85.Mazurkiewicz).

Żółte kartki: Gałka, Zdybek.