Start - Roztocze 2-3

Chyba każda drużyna z regionu obawia się wyjazdowego spotkania w Lisich Jamach. Nierówne boisko jest zazwyczaj atutem gospodarzy, którzy nie zwykli tracić punktów na własnym terenie. Inaczej było tym razem! Mimo, że gospodarze prowadzili do przerwy 2-1, to nasza drużyna w drugiej połowie zdobyła dwie bramki nie tracąc żadnej. Zwycięskie trafienie zaliczył w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Mateusz Przednowek.

START LISIE JAMY - ROZTOCZE NAROL 2:3(2:1)
0:1 K.Vogelgezang(17), 1:1 Antoniów(30), 2:1 Klufas(43), 2:2 Czereczon(65), 2:3 Przednowek(90).

Start: Kiczuła - Antonik, Antoniów, Furgała, Gelmuda, Grudowski, Klufas, Machczyński, Siteń, Szularz, Szwed.

Roztocze: Wołczyk - K.Wolańczyk, Przednowek, Włoch, Gołębiowski, Bielec, M.Wolańczyk, K.Vogelgezang, Skalski(68.Ferenc), M.Zdybek, Czereczon.