Stracone punkty. Pruchnik zagrał do końca

W meczu 10 kolejki jarosławskiej Klasy Okręgowej nasz zespół przegrał ze Startem Pruchnik 1-2. Goście z Pruchnika zagrali do końca i mimo, że przegrywali do 78 minuty spotkania wywieźli z Narola trzy punkty.

W pierwszej części spotkania nasi piłkarze mieli wyraźną przewagę i wyszli na prowadzenie już w 13 minucie po bramce Andrzeja Zuchowskiego. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć rezultat kilka minut później, lecz fatalnie spudłował w wyśmienitej sytuacji. Kolejną stuprocentową okazję zmarnował Marcin Mazurkiewicz i zamiast trzy bramkowego prowadzenia do szatni schodziliśmy ze skromną zaliczką.

W drugiej połowie goście z każdą minutą się rozpędzali, a nasz zespół niestety dał się zepchnąć do defensywy. Pierwszą okazję do wyrównania miał w 52 minucie Maciej Mikłasz, lecz wykonywany przez niego rzut karny obronił Radosław Woś. Katem Roztocza okazał się Waldemar Znamieńczyków, który najpierw wyrównał w 78 minucie, a w 85 zdobył zwycięską bramkę.

W najbliższą środę rozegramy na własnym stadionie półfinałowe spotkanie Okręgowego Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie lider czwartoligowych rozgrywek Sokół Sieniawa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15. Serdecznie Zapraszamy!

Roztocze Narol - Start Pruchnik 1-2(1-0)
1-0 Zuchowski(13), 1-1 W.Znamieńczyków(78), 1-2 W.Znamieńczyków(85).

Roztocze: Woś - Gołębiowski, Krupa, Zieliński, Bielec - Mazurkiewicz, Przednowek, K.Wolańczyk, Zuchowski, Banaś(65.Banaś), Gałka(70.Bundyra).

Start: Lisiecki - Lasek, Tuleja(46.Kamiński), Lisiecki, Mikłasz, Pańko, Parawa, Stanik(88.Kurecki), Wojtowicz(15.Bochniak), Yablonskiy, R.Znamieńczyków, W.Znamieńczyków(86.Przepłata).

Żółte kartki: Gałka, Chmielewski.