LKS Wesoła Zadąbrowie - KS Kisielów-Pełnatycze

WESOŁAZADĄBROWIE

Utworzono:

17.12.2014

W dniu 25.05.2014 r. Wesoła Zadąbrowie przegrała na własnym boisku z drużyną KS Kisielów-Pełnatycze. W pierwszej, wyrównanej połowie bramek nie oglądaliśmy. Drugą część meczu lepiej rozpoczęli zawodnicy Wesołej i przez pierwszy kwadrans posiadali nieznaczną przewagę. Wtedy też dwukrotnie na bramkę Bieniasza uderzał Patryk Dybisz, a jeden ze strzałów ostemplował sklepienie słupka z poprzeczką. Od 60. minuty do głosu zaczęli dochodzić goście z Kisielowa, próbując głównie uderzeń z dystansu. Większym zagrożeniem z ich strony okazały się jednak dośrodkowania. Po jednym z nich ostrzegawczy strzał w poprzeczkę oddał napastnik gości. Kolejnych okazji już nie zmarnowali i po celnych główkach Mirosława Laska i Tadeusza Podgórskiego przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kiepska sytuacja kadrowa nie ominęła naszego zespołu i w tym spotkaniu. Do grona nieobecnych dołączył kontuzjowany Łukasz Andrejko, po przerwie na boisku z urazem pojawił się Kamil Hołub, a tuż przed końcowym gwizdkiem boisko z kontuzją ręki opuścił Konrad Demski. Podopieczni trenera Zalewskiego odnosząc zwycięstwo w Zadąbrowiu zdołali awansować na 7. miejsce w ligowej tabeli. Naszej drużynie nie udał się zatem rewanż za jesienną klęskę na boisku rywala. W dalszym ciągu kontynuujemy czarną serię meczów bez zwycięstwa, która w zasadzie pozbawiła nas szans na utrzymanie. Zwycięstwa wyprzedzających nas ekip z Przemyśla i Lubaczowa sprawiają, że nasze straty na 4. kolejki do końca rozgrywek wzrosły do 9. punktów.