KS Wiązownica Gospodarze

WESOŁAZADĄBROWIE

Utworzono:

23.12.2014

W dniu 15.06.2014 r. Wesoła Zadąbrowie przegrała w Wiązownicy swój ostatni wyjazdowy mecz w V lidze. Obie drużyny przystąpiły do spotkania w okrojonych składach: Wiązownica z 12., a Wesoła z 11. zawodnikami do gry. Słabsza personalnie drużyna z Zadąbrowia na prowadzenie mogła wyjść już w 5. minucie, jednak strzał Roberta Tyrawskiego trafił w poprzeczkę. Wraz z kolejnymi minutami do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, mimo to pierwsza połowa zakończyła się sprawiedliwym remisem. Pierwsza bramka w meczu padła tuż po przerwie. Akcję grającego trenera Bogusława Sierżęgi strzałem głową wykończył Paweł Kubas. Kolejne minuty to już całkowita dominacja zawodników z Wiązownicy, którzy utrzymywali się przy piłce przez większość czasu. Wszystkie strzały na naszą bramkę kończyły się za zwyczaj dobrymi interwencjami Jacka Mazura (na zdj.). Próba wyrównania wyniku w ostatnich minutach meczu zakończyła się kontrą gospodarzy i bramką Sierżęgi. Do listy nieobecnych tym razem dopisali się: Dariusz Chmiel (wesele) oraz Mateusz Słowik. Wesoła zanotowała kolejną porażkę w tej rundzie, przedłużając serię wyjazdowych meczów bez zwycięstwa do 9. spotkań. Wiązownica awansowała z 6. na 4. miejsce w tabeli, zmniejszając straty do trzeciej Granicy Stubno do 1. oczka. W ostatniej kolejce zwyciężając w Radymnie może wskoczyć na ligowe podium. Musi jednak liczyć na jeszcze jeden warunek - Granica musi stracić punkty z Wesołą.