LKS Wesoła Zadąbrowie Gospodarze

WESOŁAZADĄBROWIE

Utworzono:

23.12.2014

W niedzielę, 22. czerwca Wesoła Zadąbrowie przegrała na własnym boisku z Granicą Stubno aż 0:6. Zgodnie z wynikiem, ostatni występ Wesołej w lidze okręgowej był typowym meczem do jednej bramki. To drużyna ze Stubna kontrolowała przebieg meczu i tworzyła sytuacje podbramkowe. Do naszej bramki trafiali: Andrzej Senejków, Mariusz Błaszczyk (x3), Adrian Styś oraz Grzegorz Tokarz. Nasza drużyna nie zagroziła poważnie bramce gości. Wszelkie próby Kamila Hołuba w porę powstrzymywali obrońcy Granicy, a uderzenia z dystansu Damiana Nogi i Patryka Dybisza nie mogły pokonać Frankiewicza. Wesoła po raz kolejny uległa drużynie ze Stubna, tracąc łącznie w dwumeczu aż 10 bramek. Wysoka porażka 0:6 jest jednocześnie powtórzeniem wyniku z Pruchnikiem (30.03.14) i wyrównaniem niechlubnego rekordu najwyższej przegranej na własnym stadionie. W spotkaniu ze Stubnem, po za nieobecnymi od dłuższego czasu, nie zagrali: Konrad Demski (kontuzja), Arkadiusz Sobol (kartki) oraz Patryk Marut (praca). Podopieczni Daniela Zielenkiewicza z 54. punktami utrzymali, najwyższe w historii Granicy, 3. miejsce w lidze okręgowej. Wesoła zakończyła rozgrywki z 26. punktami, okupując przez całą rundę 14. miejsce w tabeli.