Autor:

Daniel

Utworzono:

13.04.2015

Pierwsza połowa meczu była dosyć ospała z okazjami dla obu drużyn. Druga połowa dobrze zaczęli gospodarze zdobywając bramkę w 60 minucie z karnego podyktowanego za faul Andriy Protsyk na Wojtku Majkutowskim wykorzystał Mati Syk i na dobre rozgorzała walka. KS Kisielów-Pełnatycze chciał szybko odrobić bramkę a Zorza ucieć na bezpieczne 2-0 udało się to w 72 minucie za sprawą aktywnego w tym meczu Wojtka Majkutowskiego który ograł obrońcę i uderzył precyzyjnie obok słupka a nawet w słupek i piłka wylądowała w siatce, goście postawili wszystko na jedną kartę i udało im się strzelić gola w 84 minucie a jakby tego było mało w walce o piłkę wyciągniętą z siatki po golu Paweł Koperski uderza zawodnika Kisielowa i otrzymuje czerwoną kartkę lecz wynik udaje się dowieźć do końca meczu.