Najmłodsze grupy rozpoczynają sezon!

Już w najbliższy weekend sezon rozpoczynają najmłodsze grupy naszego klubu. Najpierw w sobotę na Stadionie Sportowym w Narolu zostanie rozegrany pierwsza kolejka spotkań Żaków, w której udział prócz gospodarzy wezmą zespoły z Horyńca, Oleszyc i Dachnowa. Początek zaplanowano na godzinę 10.00.

Dzień później w niedzielę na pierwszą serie spotkań wyjedzie grupa Orlik, która zagra w turnieju na stadionie Przeworskiego Orła. W rywalizacji prócz gospodarzy z Przeworska i naszego zespołu udział brać będą drużyny z Sieniawy, Zarzecza, Oleszyc i Majdanu Sieniawskiego. Początek również zaplanowano na godzinę 10.00.

Trenerami wymienionych wyżej grup młodzieżowych AMP Narol są Paweł Bielec, Konrad Kozdra oraz Przemysław Wawryca. Naszym młodym zawodnikom oraz trenerom życzymy w nadchodzącym sezonie dobrych wyników osiąganych na boisku w sportowej rywalizacji.