Remis ze Skołoszowem

W meczu trzeciej kolejki jarosławskiej Klasy Okręgowej nasz zespół zremisował ze Skołoszowem 1-1. Przyjezdni szybko objęli prowadzenie. W 10 minucie rzut rożny strzałem głową wykończył Paweł Czerwiński, który urwał się z krycia obrońcom Roztocza. Nasi piłkarze mimo kilku dogodnych sytuacji zarówno w pierwszej jak i drugiej części spotkania nie potrafili zdobyć bramki. Równie nieskuteczni byli goście. Sztuka ta udała się dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry, gdy Daniel Sałek wykończył akcję Roztocza pakując piłkę do siatki. Najpierw sędzia odgwizdał pozycję spaloną, lecz po chwili analizy sytuacji z arbitrem bocznym wskazał na środek boiska wprowadzając w euforie narolskich kibiców.

Roztocze Narol - LKS Skołoszów 1-1(0-1)
0-1 Paweł Czerwiński(10min)
1-1 Daniel Sałek(95 min)

Roztocze: Sielewicz - Zieliński, Joniec, Krupa, Vogelgezang(71.Byra), Nisztuk, Cywka, Stefanik, Gmiterek, Wawryca, Gałka(39.Sałek).

Skołoszów: D.Buczkowski - Kijanka, Tarnawski(84.Marcuch), K.Buczkowski(91.Karuś), Chmielowski(59.P.Broda), Czerwiński, Franków, Kubas(78.Banaś), Pilawa, D.Wojtowicz(34.J.Broda), P.Wojtowicz.

SPONSOREM SPOTKANIA BYŁ BANK SPÓŁDZIELCZY W NAROLU!