Wygrana na Inaugurację!

W niedzielne popołudnie zawodnicy Roztocza rozpoczęli zmagania w Klasie Okręgowej meczem na własnym stadionie z MKS Radymno. Od początku spotkania to nasz zespół próbował narzucić swój styl gry. Pierwszą dobrą sytuację do strzelenia bramki miał aktywny w tym dniu Mateusz Gałka, lecz piłka po jego strzale wylądowała w "koszyczku" bramkarza. W pierwszej części spotkania bardzo zaangażowany w grę był również skrzydłowy Sebastian Nisztuk, który siał postrach po prawej stronie defensywy gości. W 40 minucie na prowadzenie ku zaskoczeniu licznie zgromadzonych kibiców wyszedł MKS, ale ten z Radymna. Po zamieszaniu przy stałym fragmencie piłka po głowię Marcina Vogelgezanga wpadła do bramki Sielewicza.

Po przerwie Roztocze zaczęło dominować na całym boisku stwarzając sobie kilka dobrych sytuacji - blisko zdobycia gola był grający trener Przemysław Wawryca, lecz jego strzał z 25 metrów w kapitalnym stylu wybronił Huk. W 65 minucie Mateusz Gałka wywalczył rzut karny. Do piłki podszedł sam poszkodowany, lecz trafił w poprzeczkę. Kilka minut później "futbolówka" wpadła już do bramki gości po strzale głową Marcina Krupy, asystę przy trafieniu zaliczył Przemysław Wawryca wykonujący rzut rożny. Miejscowi chcieli za wszelką cenę zdobyć decydującą bramkę - sztuka ta udała się w 90 minucie kiedy to po składnej akcji zespołu i dośrodkowaniu Dawida Byry precyzyjnym strzałem głową popisał się Daniel Sałek doprowadzając w szał euforii cały stadion przy Sportowej. Roztocze mogło podwyższyć jeszcze wynik spotkania wychodząc z kontrą, lecz po dobrym dośrodkowaniu Sałka Mateusz Gałka niestety kolejny raz w tym dniu trafił w poprzeczkę. Brawa należą się całej drużynie która pokazała charakter oraz kibicom którzy byli w tym dniu dwunastym zawodnikiem. W niedzielę nasz zespół wyjedzie do Kaszyc po pierwsze wyjazdowe punkty.

LINK DO FOTORELACJI Z TRYBUN

Roztocze Narol - MKS Radymno 2-1(0-1)
0-1 Marcin Vogelgezang(40min - samobójcza)
1-1 Marcin Krupa(67 min - głową)
2-1 Daniel Sałek(90min - głową)

Roztocze: Sielewicz - Vogelgezang(77.Byra), Krupa, Joniec, Gmiterek, Mazurkiewicz, Cywka, Stefanik, Nisztuk(88.Kumorek), Wawryca(88.Sałek), Gałka.

Radymno: Huk - Hamacher, Herman, T.Suchy, K.Suchy, Kolebuk(70.Krupiński), Studziński, Lesiak, Michalewski, Kuta, Kożuszek.

Sponsorem spotkania był: Zbigniew Wolańczyk - Tradycyjne Domowe Wyroby Wędliniarskie! Dziękujemy!