Wyjazdowe zwycięstwo w Kaszycach!

W dniu wczorajszym nasz zespół pokonał Kaszycach Biało-Czerwonych 3-2. Do drużyny dołączyli Paweł Bielec oraz Maciej Zieliński, którzy byli niedostępni w pierwszej kolejce. Od samego początku mecz toczył się w dość szybkim tempie, a obie drużyny stwarzały sytuację do strzelenia bramki. Roztocze w tej fazie meczu stworzyło sobie dwie dobre sytuację, najpierw po indywidualnej akcji Wawryca wpadł w pole karne, lecz jego podanie dobrze zablokował jeden z obrońców. Kilka minut później w dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Gałka, lecz chwila zawahania zdecydowała że piłka wylądowała w rękach Przybyszka. Gospodarze w tym czasie oddali kilka strzałów z dystansu, ale dobrze w tym dniu dysponowany był Mikołaj Sielewicz. W 22 minucie kapitalnym strzałem z 25 metrów popisał się Sebastian Nisztuk, a piłka wpadła w samo okienko bramki Biało-Czerwonych. Był to jedyny gol strzelony w pierwszej połowie.

Już na początku drugiej części spotkania nasz zespół zdobył kolejne bramki. Najpierw trzy minuty po zmianie stron Marcin Krupa strzelił swoją drugą bramkę w sezonie najprzytomniej zachowując się w polu karnym. Następnie w 56 minucie Mateusz Gałka w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i umieścił futbolówkę obok bezradnego Przybyszka i było już 3-0. Chwilę później gospodarzom udało się strzelić bramkę z rzutu karnego. Nerwowo zaczęło się dziać w ostatnich minutach spotkaniach kiedy Kaszyce strzeliły bramkę kontaktową, ale na nasze szczęście w tym dniu nie padło już więcej goli i nasz zespół mógł się cieszyć z kolejnych trzech punktów. Kolejny raz na wysokości zadania stanęli kibice Roztocza którzy głośnym dopingiem pomogli odnieść ważne zwycięstwo.

Biało-Czerwoni Kaszyce - Roztocze Narol 2-3(0-1)
0-1 Sebastian Nisztuk(22min)
0-2 Marcin Krupa(48min)
0-3 Mateusz Gałka(56min)
1-3 Marek Chwasta(59min - rzut karny)
2-3 Bartłomiej Wielgosz(89 min)

Roztocze: Sielewicz - Gmiterek(65.Kumorek), Krupa, Joniec, Zieliński(76.Vogelgezang), Nisztuk(87.Byra), Stefanik, Cywka, Mazurkiewicz, Wawryca(58.Bielec), Gałka(75.Sałek).

Biało-Czerwoni: Przybyszek - Klepacki, Łach(70.Kuźmiński), Chwasta, Cyran(65.B.Wielgosz), Grabowski, Majcher, Stasiła, J.Wielgosz(79.Sas), K.Wielgosz(46.Bąk), Wota(46.Sawka).

Żółte kartki: Chwasta, Wielgosz - Gmiterek, Zieliński, Kumorek, Sałek, Gałka.

Mecz pierwszej kolejki z MKS Radymno 2-1 na boisku, został zweryfikowany jako walkower 3-0 na naszą korzyść.